Duman Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapDuman Fotografları
Galeri
Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Empty
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 38 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 12:32 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 244 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ilkemoyun

Kullanıcılarımız toplam 1012 mesaj attılar bunda 218 konu
En son konular
» Gece İçinde Saklı indir
Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Icon_minitimePtsi Eyl. 23, 2013 5:09 pm tarafından ilkemoyun

» Kreş - Zaman Yok Full Albüm
Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Icon_minitimeC.tesi Nis. 06, 2013 12:29 pm tarafından pickp0cket

» Gece İçinde Saklı İndir
Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2013 8:27 am tarafından oziiiii

» Second Yok Artık İndir
Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 5:44 pm tarafından hasanali123

» Şebnem Ferah - Albüm Dışı Şarkılar
Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 6:59 pm tarafından excalivour

» Teneke -Sıra Bizde Full Albüm
Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 12:18 pm tarafından walkalone

» PickPocket Hayalle Gerçek Arasında İndir
Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 4:49 pm tarafından abandoned

» İstek ALbüm..
Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 10:05 pm tarafından converserpil

» Barış Akarsu - Ayrılık Zamansız Gelir - Full Albüm
Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 2:09 am tarafından saman96

» Ogün Şanlısoy - Korkma 2007
Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 11:08 am tarafından harlindon

» Teoman Tüm Albümleri
Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 6:54 pm tarafından smyyy

» Hayko Cepkin Tüm Albümler
Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 3:09 pm tarafından qqwwaass

» Gripin Full Albüm
Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 12:25 pm tarafından mydestiny

» "Seni kendime Sakladım" albumünün en güzel şarkısı sizce ?
Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 8:45 pm tarafından dilenk

» özgür irademiz yoktur
Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 7:40 am tarafından zxzx

Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları

YazarMesaj
MissDuman
Site Kurucusu
Site Kurucusu
MissDuman

Kadın
Ruh Halim : Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Melek10
En Sevdiği Grup : Duman=)
Takımı : Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları 1446

Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Empty
MesajKonu: Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları   Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 1:13 am

Arabesk kralı Orhan Gencebay, ünlü Nirvana Grubu'nun solisti Kurt Cobain ile ilgili bilinmeyen bir yönünü anlattı.

Roll dergisi, Haziran sayısında Orhan Gencebay'la yaptığı röportajı yayımladı. Gencebay, Erkin Koray'dan Led Zeppelin'e, Viec Chesnutt'tan Kurt Cobain'e çeşitli müzisyenlerin müziklerini yorumladı, ruhundaki etkileri anlattı.

Röportaj sırasında Gencebay önce Nirvana'nın Smells Like Teen Spirit'ini dinliyor, ardından Kurt Cobain'i anlatıyor: ‘‘Eziklik de var ama bir protest yapı da var. Feryadı öyle salya sümük bir feryat değil. İlk olarak küçük oğlum dinletti, yıllar önce. Hikayesini de anlattı, gözlerim doldu. Sonra birçok eserini dinledim. Hepsinde o duyguyu gördüm. Yaşamının çok dramatik olması, finalini çok gençken kendi eliyle hazırlaması beni çok üzdü. Bir resmini gördüm, bir kartpostal, oturmuş hüngür hüngür ağlıyor. Beni çok etkiliyor. Yaşamayı isteyen ama nedir bu, diyen bir yandan olumsuzluklara karşı tepkisini koyan, özel yeteneğe sahip biriydi. Mutlu olmak isteyen fakat sorunlarını aşamayan, çok iyi müzik yapan özgün birisi. Hüngür hüngür ağlayan birini kartpostal yapmışlar, kim etkilenmez ki? Şu anda dünyada birçok insanın bu duyarlılığın içinde olduğunu, Kurt Cobain'in ruh dünyasını yaşadığını sanıyorum''
http://duman.yetkinforum.com

Orhan Gencebay'ın Kurt Cobain hakkında ki açıklamaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-